Łukasz i Bartosz Jaszczur

WESELE Z KLASĄ

WESELE Z KLASĄ !!!

Trochę ponad rok temu wpadliśmy na pomysł zorganizowania akcji "Wesele z klasą".

Niezmiernie miło nam poinformować , że w akcji udział wzięły już dwie młode pary.

Pulpit161.jpg

 

Państwo Małgorzata i Paweł wzięli ślub 03.06.2017r  zapraszając gości na swój ślub poinformowali ich aby na wesele zamiast kwiatów, goście przynieśli w osobnej kopercie drobny datek na leczenie chłopców a potem młoda para wpłaciła zebrane pieniążki na subkonto  chłopców w fundacji, i tym oto pięknym sposobem subkonto chłopców w fundacji powiększyło się o kwotę 560zł.

M.jpg

 

Druga para państwo Beata i Krzysztof  wzięli ślub 05.08.2017r i również poprosili swoich gości aby na wesele zamiast kwiatów, goście przynieśli w osobnej kopercie drobny datek na leczenie chłopców a potem młoda para wpłaciła zebrane pieniążki na subkonto  chłopców w fundacji, i tym oto pięknym sposobem subkonto chłopców w fundacji powiększyło się o kwotę 1180zł.

zdjęcia ze ślubu.jpg

Wszystkim gościom bardzo dziękujemy za wsparcie Łukasza i Bartosza.

A Nowożeńcom życzymy Abyście przeszli przez życie razem,
z uśmiechem na ustach,
z szacunkiem i zrozumieniem.

Bardzo dziękujemy za Wasze dobre serca i umiejętność dzielenia się swoim szczęściem z innymi.

20664561_1606800372684976_4246736716641205426_n.jpg

 

 

 

Przypominamy na czym polega nasza akcja i zachęcamy młode pary  do udziału.

SZLACHETNA AKCJA - WESELE Z KLASĄ

W ten wyjątkowy dzień podaruj trochę  szczęścia innym.

Zamiast kwiatów na weselu pomóż chorym dzieciom Ślub i wesele to szczególny czas w życiu każdego człowieka, który warto uwiecznić nie tylko na fotografiach, ale i w sercach potrzebujących. Zapraszamy Państwa Młodych do udziału w szlachetnej akcji wsparcia Łukasza i Bartosza Jaszczur, by na Waszym weselu zamiast kwiatów, goście przynieśli w osobnej kopercie drobny datek na leczenie chłopców a potem młoda para wpłaci zebrane pieniążki na subkonto  chłopców w fundacji . Drodzy Nowożeńcy! Wy także możecie ofiarować swoje serce chorym dzieciom i realnie przyczynić się do poprawy ich zdrowia oraz lepszego samopoczucia. Każda okazja, czas i forma pomocy jest dobra, by pomagać!

ulotkafront-wesele-internet.jpg

„Prosimy Was Goście Mili byście zamiast kwiatów, dzieciom uśmiech sprawili, na wesele bukietów nie kupujcie, lecz pieniążki przygotujcie, będzie zbiórka na fundacje, chorych dzieci rehabilitacje.Kwiaty, choć piękne, szybko przemijają, pieniążki natomiast marzenia spełniają..."

Wszyscy którzy są chętni dołączyć do naszej akcji serdecznie zapraszamy. Nasze ulotki  możecie wręczyć wraz z zaproszeniem na ślub swoim gościom aby  poinformować ich o udziale w akcji. Zebrane w ten sposób pieniążki prosimy o wpłatę na: : Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" ul.Łomiańska 5 01-685 Warszawa nr konta 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 z dopiskiem: 2809 JASZCZUR ŁUKASZ I BARTOSZ - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

 

W akcji mogą brać udział wszyscy których działalność związana jest z organizacją  wesel. Restauracje, salony sukien ślubnych, kamerzyści, fotografowie, kościoły, zespoły muzyczne, kwiaciarnie itd.,  jeśli tylko będziemy mogli zostawić w tych miejscach nasze ulotki  trafimy z tą informacją  do nowożeńców którzy być może zechcą wesprzeć  chłopców  i podzielą się swoim szczęściem z innymi .

Przekażemy każdą ilość ulotek i plakatów jeśli ktoś z państwa jest chętny  w jakikolwiek sposób dołączyć się do naszej akcji to proszę o kontakt  mejl joannajaszczur@interia.pl tel.509437935.

Łukasz i Bartek potrzebują stałej pomocy  nie tylko w rehabilitacji ale co najważniejsze w zakupie środków medycznych. Pieluchomajtki, gaziki, opaski elastyczne, buty ortopedyczne  kolejne wózki inwalidzkie to wszystko są ogromne koszty . Niestety  nieuleczalnie chorych dzieci jest co raz więcej  a co za tym idzie trudniej zdobyć  środki finansowe na leczenie. Pomocą dla nas rodziców jest szukanie  dodatkowych środków finansowych co właśnie czynimy przez akcję zbierania plastikowych nakrętek a teraz  tę. Mamy nadzieję, że będziecie państwo mogli nam pomóc i nagłośnicie akcję WESELE Z KLASĄ  w swoim mieście, kościele czy wśród znajomych.  A my chętnie na naszej stronie o tym napiszemy.

ulotkaback-wesele-internet.jpg

Bardzo dziękujemy za  pomoc w  projekcie ulotki i plakatu  panu Krzysztofowi Boruszewskiemu który zna nas wirtualnie  a od dłuższego już czasu wszystkie ulotki i plakaty  dla chłopców  projektuje zupełnie  charytatywnie. Bardzo panu dziękujemy za pomoc.